Іноземна мова в дитячому центрі!

английский для детей

Іноземна мова в дитячому саду вже нікого не дивує. У дошкільному віці, як відомо, корисне будь-яке навчання, якщо воно, звичайно, правильно організовано та ненав’язливо подано. Але вивчення мови краще починати якомога раніше. Тому ми і радимо починати навчання іноземної мови у дитячому садку. Тобто передбачається, що вчитель вже володіє необхідними знаннями дитячої психології, фізіології та дошкільної педагогіки, знайомий з методиками навчання дошкільнят іноземної мови і має досвід викладання іноземної мови дошкільнятам. </ P>
Отже, визначимо, що ж потрібно для того, щоб навчати іноземної мови малюків:

– любов до дітей (це головна умова);

– знання основ дошкільної педагогіки та дитячої психології;

– знайомство з методиками навчання дошкільнят іноземної мови;

– добре сформовані навички усного розмовного мовлення на іноземній мові.

Додамо, що в основу навчання іноземної мови дітей раннього віку покладено діяльний підхід. Тобто, весь процес навчання будується на використанні провідних видів діяльності дитини даного віку. А це предметна діяльність і опосередковане спілкування. Головна ідея пропонованого навчання – відтворення природнього засобу засвоєння дитиною мови на заняттях з іноземної мови.

Обов’язковою умовою є позитивний емоційний фон на заняттях, доброзичлива атмосфера. Заняття будується як модель спілкування вчителя з дітьми під час знайомства з різними предметами. Учитель показує іграшку, називаючи з дитиною її частини (очі, вушка, носик, ротик …), і вони разом програють даний педагогом сценарій. Вкрай важливо виконувати прийом швидко, дуже емоційно, по черзі з кожною дитиною. Дитина взаємодіє з іграшкою і проживає такі життєві ситуації як: пробудження від сну, купання, приготування їжі, годування, прибирання, прогулянка, візит лікаря, вечірка з друзями. Під час гри ведеться постійний діалог педагога з учнем, що сприяє розвитку навичок говоріння англійською мовою у дітей. Роботу можна вважати успішною, якщо дитина проявляє інтерес і бажання до занять з іноземної мови.

Статтю підготувала педагог англійської мови, Олена Лепшина.

 

Залиште свою відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.