Що таке – «Планета Дитинства»?

В першу чергу, це – садочок, в якому Ваш малюк в ігровій формі отримає важливі знання і придбає нові навички, а також весело і з користю проведе час.

Але це, звичайно, ще не все! «Планета Дитинства» – це територія, де в теплій, домашній атмосфері діти і батьки можуть спілкуватися між собою, заводити нових друзів і при необхідності отримувати допомогу і підтримку фахівців.  Наша команда робить все можливе, щоб в нашому садочку Ви завжди знаходили підтримку і розуміння.

Місія «Планети Дитинства»  – створити корисне розвиваюче дозвілля для дітей, та полегшити завдання батькам.

Ми об’єднуємо принципи відкритості до європейських стандартів в роботі центру.

Наші педагоги – це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, всі мають вищу педагогічну освіту. Вони талановито поєднують перевірені педагогічні методики, постійно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари і тренінги, стежать за новинками в сфері освіти і успішно впроваджують їх у навчальний процес нашого центру. Саме тому заняття в «Планеті Дитинства» – це завжди цікаво, весело, пізнавально і ефективно!

Ми піклуємося про здоров’я та безпеку Ваших дітей! Всі використовувані нами дидактичні матеріали, інвентар, розвиваючі іграшки та дитячі меблі мають сертифікати якості і відповідають віку дітей.

Керуючись власним батьківським досвідом, ми намагаємося врахувати індивідуальні потреби кожної сім’ї і запропонувати заняття для дітей різного віку – заняття за  системою Монтессорі, різні програми ігрового англійської, творча майстерня, групи раннього розвитку та програми для дошкільнят, а також безліч інших цікавих напрямків!

«Планета Дитинства» – це:

– наявність Ліцензії в сфері дошкільної освіти та всієї дозвільної документації;

– команда професіоналів з ефективними авторськими методиками;

– освітній простір, що відповідає європейським стандартам якості;

– новітні технології в забезпеченні якісної і цікавої освіти;

– індивідуальний підхід і тепла дружня атмосфера.

Сподіваємося, що Ви знайдете для себе багато цікавого і корисного в нашому садочку!

Ласкаво просимо до центру “Планета Дитинства”!